webtasrımbanner

“Web Tasarım tezgahımızdan işler nasıl geçer?”

 

Mono Medya ekibi olarak, siz değerli iş ortaklarımıza benzersiz, güvenli, amacına hizmet eden ve son çıkan teknolojiyi yansıtan bir web sitesi sunmayı temel ilke edinmiştir. Bu İlkeden haraketle sizlerin de görüşlerini alarak renklerin birbiriyle uyumunu, işlevselliği ve güvenliği de ön planda tutarak, web siteniz üzerinden verilmesi istenilen bilgilerin ve mesajların hedefine ulaşmasını sağlamaktadır.

 

analiz

İhtiyaç ve Analiz Çalışması

İlk olarak firmaların ihtiyacını ve analizini yaparak hedeflerine en kısa yoldan ulaşmanızı sağlamak için çalışmalara başlıyoruz.

fikir

Benimde Bir Fikrim Var?

Projenin geliştirilmesi aşamasında sizinde aklınıza gelen fikirlerizi, tecrübe sahibi uzmanlarımız sayesinde bire bir olarak projeye aktarılır.

 

Test Aşaması

En yeni teknojiler kullanılarak grafik tasarımı yapılan çalışmaların html ve css dökümünü yapılmaktadır. Daha sonra kod uyuşmazlıkları, mobil cihazlardaki görünümü vb. konularda gerekli test çalışmalarını yaparak olası hataları en aza indiriyoruz.Yine bu aşamada sizin hoşunuza gitmeyen yerleri değiştiriyor ya da eklemek istediğiniz şeyleri ekliyoruz.

Sitenin Yayına Girmesi

Projenin test aşamaları tamamlandıktan sonra çalışma sizinde onayınızı aldıktan sonra yayına alınmaktadır.Bu süreçle birlikte sürekli olarak web sitesi özellikle güvenlik konusunda sürekli olarak tarafımızdan denetlenmektedir. Yine Bu süreçte sizlerle sürekli irtibat halinde oluyoruz.