Biz Kimiz?

Mono Medya Web, iş ortaklarına, internet alanında kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için 2009 yılında Artı Logo iş birliği ile kurulmuştur. Kuruluşumuzdan günümüze kadar iş ortaklarının güveni ve sadakatini ön planda tutmak, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, web tasarım alnında zirvede olmak için; yeniliklere açık, yüksek kalitelitede, profesyonel hizmetler vermektedir.

Mono Medya Web Ajansı, firmaların web tasarım ihtiyaçlarına çözüm üretirken beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları ile çözüme kavuşturur. Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, optimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme çabalarını mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Mono Medya gücünü, profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek; çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır.. Faaliyet alanlarımız arasında; web tasarımı ve yazılımları, içerik yönetim sistemleri ve hizmetleri, e-ticaret uygulamaları,muhasebe yazılımları,CRM,arama motoru optimizasyonu, içerik güncelleme,ihtiyaca özel yazılım geliştirme, takip, analiz ve raporlama, pazar araştırması, web stratejileri oluşturma, e-katalog, banner tasarımları, fotoğraf çekimi, google adwords gibi hizmetler yer almaktadır.